Soru-Cevap Bilgisi                       [ « Önceki soru ]       [ Sonraki soru » ]

Çocuk Psikolojisi şehnaz 
Soru: Bebeğimiz: [ ]
iyi günler hocam iki sorum olacak size. eşimin tayininden dolayı yer değiştirme durumumuz var. kızım 2 yaşında olacak 3 taşınma süresinde ev yerleştirme sırasında 3 günlüğüne annaanneye bırakmam sizce doğru olur mu? çünkü oldukça hareketli ve meraklı bir kızım var kargaşada zarar görmesini istemiyorum. anneanne ile araası çok iyi, annem yanımıza gelip birkaç gün kaldğında benden çok anneanne ile birşeyler yapmak istiyor.
2.sorum ise 1 yaşından itibaren bakıcı bakıyordu ve çok memenundum ancak şimdi o kadar kısa sürede tanıdığımın olmadığı bir şehirde iyi bir bakıcı bulmam çok zor .2 yaşında yaş grupları olan bir kreşe vermeyi düşünüyorum sizce uygun mu??teşekkür ederim.
23 Haz 2012
16:55
Cevap:  
şehnaz hanım merabalar...anneanneye bırakabilirsiniz 3 günün bir zararı olmaz... 2. sorunuz ise ben krei 3 yaşından önce önermiyorum ancak mecbur kalırsak tabiki kaliteli bakım verilen bir kreşe gmnderilebilir... ilk başlarda sıkıntı yaşanabilir kesinlikle sabırlı ve soğukkanlı bir şekilde göndermeye devam edin...
Üye Ol

Ziyaretçilerimiz

www.pediatriportali.com sitesinin web hosting hizmeti natro - izgi Bilgisayar Sistemleri Ltd. tarafından sağlanmaktadır.
ocuk Doktoru - ocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı - Pediatri Uzmanı - ocuk sağlığı sitesi - ocuk doktorları - Pediatri - Pediatrist - Bebek